Co nám můžete nabídnout k prodeji

Rádi od Vás vykoupíme starožitný nábytek (do roku 1980) či staré předměty. Máte-li zájem o prodej starožitností, kontaktujte nás a domluvme se na nezávazné prohlídce. V případě koupě za Vámi rádi přijedeme a vyplatíme Vám domluvenou cenu. Odvoz a stěhování je přirozeně zdarma.

Starý nábytek – židle, stoly, křesla, koberce, lustry, knihy i celé knihovny, chromový nábytek, poličky, vitríny, kancelářský nábytek s roletou, zrcadla, houpací křesla, chlebovky, koberce, stoly, stolky, křesla, skříně, příborníky, psací stoly, židle, sekretáře, truhly, skleníky, porcelán, globusy
Obrazy – obrazy, akryl, akvarel, olej
Porcelán – figurální porcelán, slánky, kořenky, vázy, dozy, šálky, mísy, tácy, džbánky, sklo, keramika, sochy
Starožitnosti – bižuterie, hodiny, hodinky, lustry, lampy, hračky, houpací koně, panenky, kočárky, stříbro, vánoční ozdoby
Hudební nástroje – dechové, smyčcové, strunné, ostatní nástroje
Doplňky – staré kuchyňské nádobí, hrnce, formy na bábovku, váhy, staré žehličky, lívanečníky, svícny, mlýnky na kávu, vývrtky, umyvadla, paroží, trofeje, petrolejové lampy
Výkup vojenské techniky a příslušenství – uniformy, přilby, doklady, fotky, vyznamenání, medaile, fotoalba, bajonety,
Rádia lampová, krystalky, fotoaparáty, gramofony s pérovým motorem na kliku, hrací stroje, orchestrion. Vše i poškozené a díly.
Výkup pivních lahví s nápisy, vybavení hospod – ruční kompresory, starou pípu, pivní sudy, keramické i skleněné půllitry, hospodské stoly, dřevěné přepravky na láhve.
Motocykly Jawa/ČZ – všech typů a kubatur, Čezeta, Bizon, Pérák, Pionýr, Stadion, Jaweta, nekompletní motocykly, sidecary větší i drobné díly. Vykupujeme i zajímavé motocykly zahraničních značek do roku 1980.
Z kůlen a garáží díly na auta a jízdní kola, zajímavé nářadí, obráběcí stroje, plechovky od olejů, reklamní cedule, předválečné benzinové stojany s pumpou.
Výkup vozidel, která by se dala označit za veterány. Nejen automobily, ale i traktory,

Co vykupujeme

Chcete vědět jakou hodnotu má Vaše zboží? Nezávazně přijedeme, oceníme a poté od Vás odkoupíme za hotové.

Kontaktní formulář

Dále nabízíme tyto služby

Kde působíme?

V Plzni, Praze a celém Plzeňském a Středočeském kraji.

Působíme v celém regionu, neváhejte tedy využít naše služby i v těchto městech: Rokycany, Stod, Třemošná, Kaznějov, Horní Bříza, Přeštice, Nepomuk, Nýřany, Planá, Mariánské Lázně, Stříbro, Staňkov, Horšovský Týn, Touškov, Radnice, Starý Plzenec, Holýšov, Blovice, Rožmitál pod Třemšínem, Manětín, Kralovice, Plasy, Kožlany a další.

Máte doma starožitný nábytek či jiné starožitné předměty?