Vyklidíme kompletně byt či pozůstalost dle Vašich představ a připravíme ji pro Vás k následnému prodeji či rekonstrukci. Naším cílem je minimum Vašich starostí. Samozřejmostí je prohlídka a nacenění zdarma před samotným započetím prací.

Jsme flexibilní a na základě domluvy dokážeme pracovat i o víkendech a svátcích.

Vyklízení pozůstalostí, firem, kanceláří, zahrad zajišťujeme v Plzni, Praze a okolí.

Co vše vyklízíme:
Byty, domy, firmy, sklepy, půdy, stodoly, kanceláře, školy, komerční prostory, sklady, dílny včetně veškerého vybavení, společných prostor, chodby, kolárny, kočárkárny pro bytové družstvo i společenství vlastníků jednotek.

Zdarma odvezeme vany, radiátory, kotle, trubky, motory, mandly, kola, a další železo, které u Vás v baráku jen překáží. Stačí nás kontaktovat.

Odvážíme cokoliv:
Starý nábytek, ložnici, obývák, kuchyň, sedací soupravy, skříně, postele, oděvy, koberce, linolea, pračky, sporáky, lednice, elektroniku, televize, odpady ze zahrady, dřevo, papír, staré knihy, kancelářské vybavení…

Provádíme úklid po nepřizpůsobivých občanech a likvidace pozůstalostí. Dále zajišťujeme – likvidace eternitu, likvidace suti, likvidace odpadu, demontáž střešní krytiny, demontáž technologií, bourání bytového jádra, úklid zahrad, kácení stromů a skartace dokumentů a likvidace archivu.

Spolupracujeme s řadou bytových družstev a společenství vlastníků jednotek. Pomáháme jim s vyklízením společných prostor od věcí, ke kterým se nikdo nehlásí, s úklidem půd i sklepů z důvodu požární ochrany.

Vyklízení bytu po zemřelém

Čeká Vás nepříjemná povinnost vyklízení bytu po zemřelém? A nemáte na to sebemenší myšlenky? Naše stěhovací firma je tu pro Vás, aby se o veškeré náležitosti spojené s vyklizením bytu po zemřelém postarala. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a my se o byt či nemovitost postaráme.

Pozůstalost či přeplněná garáž

Spadla Vám do klína rodinná pozůstalost a nevíte co si s ní počít? Zdědili jste dům, byt či garáž plnou věcí, pro které nemáte využití, a které pro Vás nemají žádnou hodnotu? Neváhejte se obrátit na nás. Zdarma vytvoříme posudek, vyhotovíme pro Vás roztřídění inventáře a následně provedeme ekologickou likvidaci či odkup pozůstalosti.

Po obrázek Před

Vyklízení staré stodoly – Plzeň

Termín realizace: 19. 6. 2017

  • Kompletní vyklízení suti a následný odvoz
  • Odstraňování staré omítky
  • Jsme flexibilní, kontaktujte nás kdykoliv
  • Široká územní působnost
Po obrázek Před

Bourací práce – Sulkov

Termín realizace: 21. 10. 2017

  • Vybourání starých zárubní dveří, koupelnového vybavení
  • Následné vyklízecí práce a odvoz nepotřebných věcí
  • Jsme flexibilní, kontaktujte nás kdykoliv
  • Široká územní působnost

Potřebujete pomoc s úklidem jakékoli nemovitosti nebo na to prostě jen nemáte čas?

Kontaktní formulář

Dále nabízíme tyto služby

Kde působíme?

V Plzni, Praze a celém Plzeňském a Středočeském kraji.

Působíme v celém regionu, neváhejte tedy využít naše služby i v těchto městech: Rokycany, Stod, Třemošná, Kaznějov, Horní Bříza, Přeštice, Nepomuk, Nýřany, Planá, Mariánské Lázně, Stříbro, Staňkov, Horšovský Týn, Touškov, Radnice, Starý Plzenec, Holýšov, Blovice, Rožmitál pod Třemšínem, Manětín, Kralovice, Plasy, Kožlany a další.

Máte zájem o prohlídku odborníkem a nacenění zdarma?