Výkup a likvidace restaurací, obchodů, gastro provozoven, starých výrobních společností, skladů, hal a komerčních prostorů včetně jejich vybavení a skladových zásob, výkup skladových zásob z velkoobchodů, kamenných prodejen i zboží z e-shopů.

Koupili jste firmu, pronajali si kancelář či provozovnu, kterou potřebujete vyklidit? Kromě samotného vyklizení, odvozu a likvidace veškerého odpadu zajistíme i ekologickou likvidaci elektrospotřebičů. Samozřejmostí je i úklid příjezdových cest a společných prostor (chodby, vstupy). Vše rychle, profesionálně a flexibilně. Neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou finanční nabídku.

Likvidace firem a výkup skladových zásob

Zabýváme se také výkupem vybavení či skladových zásob z restaurací, obchodů, gastro provozoven, hal a skladů. Vykoupíme od Vás zboží potřebné i nepotřebné, použité i nepoužité. Zajišťujeme také výkup zboží z firem v likvidaci či firem, které mají blízko k bankrotu. V případě zájmu o prodej přebytečného zboží či vybavení nás prosím kontaktujte.

Likvidace skladu

Provádíme profesionální výkup skladových zásob z velkoobchodů, kamenných prodejen i zboží z e–shopů.

Oceníme vaše skladové zásoby, nabídneme Vám solidní cenu a následně je odkoupíme v hotovosti či bankovním příkazem. Jedinou podmínkou je, že jakožto klient vystavíte na zboží fakturu, tzn. nemáme zájem o zásoby či zboží, na které nebude vystaven řádný prodejní doklad.

Jsme flexibilní a na základě domluvy dokážeme pracovat i o víkendech a svátcích.

Máte zájem o vytvoření odborného posudku zdarma?

Kontaktní formulář

Dále nabízíme tyto služby

Kde působíme?

V Plzni, Praze a celém Plzeňském a Středočeském kraji.

Působíme v celém regionu, neváhejte tedy využít naše služby i v těchto městech: Rokycany, Stod, Třemošná, Kaznějov, Horní Bříza, Přeštice, Nepomuk, Nýřany, Planá, Mariánské Lázně, Stříbro, Staňkov, Horšovský Týn, Touškov, Radnice, Starý Plzenec, Holýšov, Blovice, Rožmitál pod Třemšínem, Manětín, Kralovice, Plasy, Kožlany a další.

Máte zájem o prohlídku odborníkem a nacenění zdarma?