Provádíme demolici malých, středních i průmyslových objektů. Zajistíme nejen veškeré bourací práce, ale i následný úklid, odvoz suti, smíšeného odpadu a zbylého stavebního materiálu. Jsme flexibilní a na základě domluvy dokážeme pracovat i o víkendech a svátcích.

Ruční bourání a demontáže provádíme všude tam, kam se nedostane těžká technika, likvidace umakartového/bytového jádra, osekávání obkladu a omítek provádíme rychle a pečlivě. Vyklízíme vše od bytů, sklepů, půd a firem až po venkovní prostory a chaty. Provádíme také drobné stavební a malířské práce.

Zajišťujeme bourací práce a jednoduché stavební úpravy před rekonstrukcemi bytů. Samozřejmostí je odvoz suti a dalšího materiálu a finální úklid, který zahrnuje jak vyklízený prostor, tak všechny společné a přístupové prostory.

Neprovádíme bourání nosných příček, bourací práce jsou zaměřeny hlavně na nenosné příčky a bourání nábytku či jiných stavebních prvků v prostoru. Máme zkušenosti i s bouráním menších staveb jako jsou chaty, stavební buňky či stavby podobného charakteru.

Bourací a demoliční práce mimo jiné zahrnují:

Proč je třeba vybourat stará bytová jádra?

Výstavba bytových jader z umakartu byla kdysi naprostou samozřejmostí, nad kterou se téměř nikdo nepozastavil. Dnes už ale moc dobře víme, že umakart není pro takovéto výstavby příliš vhodný. Umakart už dlouhou dobu nedokáže naplňovat rostoucí nároky na životní podmínky, včetně nároků na hygienu a bezpečnost. Ve větší míře tyto nároky nespňoval ani v dobách jeho hojného využívání. Přesto však se s ním setkáte v naprosté většině panelových bytů.

Co tedy s umakartem? Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď: vybourat, vybourat a okamžitě s ním pryč! Poté již lze vystavět příčky nové, v naprosté většině z ytongových tvárnic, které jsou vysoce odolné, pevné a snadno se s nimi manipuluje.

Co s odpadem?

Veškerý vzniklý odpad včetně suti a komunálního odpadu odvážíme v předem připravených kontejnerech. Jelikož se většinou odnos odpadu neobejde bez průchodu přes společné prostory (např. chodby a schodiště panelových domů), dbáme především na bezpečnost a veškerý nepořádek po sobě uklidíme. Výtah rovněž opatřujeme folií, čímž zamezíme jeho znečištění či poškození.

Po obrázek Před

Bourací práce – Sulkov

Termín realizace: 21. 10. 2017

  • Vybourání starých zárubní dveří, koupelnového vybavení
  • Následné vyklízecí práce a odvoz nepotřebných věcí
  • Jsme flexibilní, kontaktujte nás kdykoliv
  • Široká územní působnost
Po obrázek Před

Vyklízení staré stodoly – Plzeň

Termín realizace: 19. 6. 2017

  • Kompletní vyklízení suti a následný odvoz
  • Odstraňování staré omítky
  • Jsme flexibilní, kontaktujte nás kdykoliv
  • Široká územní působnost

Chcete se nezávazně dozvědět kolik bude stát demolice Vaší nemovitosti? Nebo na kolik vyjde ruční demontáž?

Kontaktní formulář

Dále nabízíme tyto služby

Kde působíme?

V Plzni, Praze a celém Plzeňském a Středočeském kraji.

Působíme v celém regionu, neváhejte tedy využít naše služby i v těchto městech: Rokycany, Stod, Třemošná, Kaznějov, Horní Bříza, Přeštice, Nepomuk, Nýřany, Planá, Mariánské Lázně, Stříbro, Staňkov, Horšovský Týn, Touškov, Radnice, Starý Plzenec, Holýšov, Blovice, Rožmitál pod Třemšínem, Manětín, Kralovice, Plasy, Kožlany a další.

Máte zájem o bourací nebo úklidové práce?